Organization Türkiye

Ali DEMİR liderliğinde yüzlerce muhteşem düğün ve organizasyona imza atan İzmir merkezli Organization Türkiye 25 yıllık tecrübe ve kişiye özel tasarımlarla kusursuz hizmet veriyor.

Organization Türkiye, düğün organizasyonlarını sıradanlaştıran süsleme ve basit çözümler yerine, her çiftin hayalindeki özel düğünü yaratmayı hedefliyor. Profesyonel yaklaşımıyla her organizasyonu tüm detayları planlayarak gerçekleştiriyor.

Hayalinizdeki organizasyon, Organization Türkiye ile tanıştığınız anda başlıyor. Tüm organizasyon her adımda uzmanlar tarafından takip ediliyor.

Yer seçiminden dekorasyona, profesyonel video ve fotoğraf çekiminden ses sistemine, ışık ve müzik sistemlerinden gelinlik tasarımına, kuaförden balayına, orkestradan DJ tercihlerine, makyözden retro arabalara, güne başlangıçtan after party ve balayı paketlerine kadar aklınıza gelebilecek her ayrıntı sizinle birlikte düzenleniyor. Zaman planlaması titizlikle yapılırken, hiçbir detayın atlanmadığı unutulmaz bir organizasyon sizi bekliyor.

Şık ve estetik öneriler, farklı alternatiflerle mutlu günleri kusursuzlaştırmak için çalışan Organization Türkiye, rezervasyon takipleri, konaklamaların ayarlanması gibi hizmetlerle organizasyonunuzu eksiksiz hale getiriyor. Tüm bu heyecan dolu süreç, sonunda mutluluk ve gururla hatırlayacağınız anılara dönüşüyor.

Disiplinli iş anlayışı, aktif ve profesyonel kişiliğiyle Organization Türkiye markasını yaratan Ali Demir’nin başarısının en büyük sırrı her organizasyonda yenilenen güven… Organization Türkiye’in en önemli referanslarıysa hayalleri gerçekleşen Gelin ve Damatları…

Görüşme Sonrası İş Alım Oranları

Düğün Organizasyonu 70%

Sünnet Organizasyonu 50%

Kına Organizasyonu 42%

Doğum Günü Organizasyonu 48%

Nişan Organizasyonu 65%

Açılış Organizasyonu 68%

Kokteyl 79%

Toplantı, Konferans 88%

Evlilik Teklifi Organizasyonu 83%

Yıldönümü Organizasyonu 95%

Ali DEMİR

(Şirket Yöneticisi)

Mert DEMİR

(Şirket Müdürü)

Tolga UÇAR

(Bilgi İşlem Sorumlusu)

Kurulduğu günden bu yana organizasyon hizmetlerinde kaliteden ve titizlikten ödün vermeden her yapılan iş başka işlerin referansı olduğunun bilincinde olarak müşterilerin istekleri doğrultusunda çözüm odaklı yapısı ve alanında uzman teknik ve idari personeliyle rakiplerinden her zaman önde olmayı amaçlayan kurumsal kimliğiyle sektöründeki öncü kuruluşlardandır.